pogledajte
Duško Tošić isplatio alimentacije: Otkriveno koliko je Jeleni Karleuši leglo na račun
Kako mediji pišu, pevačici je juče legao novac.
Jeleni Karleuši juče, 21. januara, na račun je leglo 1.700.000 dinara, na ime zaostalih alimentacija koje je Duško Tošić bio u obavezi da uplaćuje, saznaje Telegraf.
Njegov advokat danas je, 22. januara, u saopštenju naveo kako njegov klijent ne duguje ništa za alimentacije, ali nije spomenuto da su one isplaćene tek prethodnog dana.
Tim povodom mediji su kontaktirali sa Tošićevim pravnim zastupnikom Nikolom Premovićem kojem su postavili pitanje da li je istina da je iznos uplaćen tokom jučerašnjeg dana, na šta nam je rekao:
- Ja stvarno nemam ovlašćenje klijenta da odgovaram na pitanje novinara, ono što sam danas izdao, saopštenje, to je to. Stvarno ne mogu mimo ovlašćenja bilo šta da kažem.
Uplata je usledila tek nakon što je Jelena javno izjavila kako Duško duguje novac za alimentacije.
- Da kažem istinu?! Ne plaća alimentaciju, evo apel sada. Pokušavam da rešim taj problem van medija i nekim ljudskim odnosom preko advokata, ali ne uspevam. U ime svih žena koje se bore za pravo da dobijaju tu pomoć od partnera i oca njihove dece dužna sam da govorim o tome. Srbija je uvela novi zakon, po kojem će se to regulisati. Ako jedan roditelj ne isplati dve alimentacije drugom roditelju koji nad decom ima starateljstvo, ovaj drugi će to naplatiti od države, a država će goniti ovog koji ne ispunjava svoje zakonom propisane obaveze. Tako da će i Duško biti rešen! - rekla je pre nekoliko dana.
Nakon što je Jeleni legao novac, Duško je ušao u dupleks na Dedinju gde je navodno promenio sve brave. Jelena, koja se u tom trenutku nalazila sa ćerkama u Dubaiju, ga je prijavila policiji, koja je i došla na lice mesta.
Podsetimo, Tošić je u popodnevnim satima napustio stan na Dedinju i vratio ključeve.
Inače, stan se vodi na njihove ćerke Atinu i Niku, a Karleuša je njihov zakonski staratelj.
Oglasio se Tošićev advokat
Nikola Premović, advokat Duška Tošića, oglasio se saopštenjem koje prenosimo u celosti.
- Kao advokat Duška Tošića, a po njegovom nalogu, povodom različitih medijskih tekstova vezanih za navodni Duškov "upad" u sopstveni stan, kao i tekstova koji se odnose na neplaćanje alimentacije za njegove maloletne ćerke, ističem sledeće:
Duškovo dugovanje po osnovu izdržavanja alimentacije iznosi nula dinara. Dakle, on ne duguje nijednu alimentaciju.
Duško nije upao, obio stan, niti se u istom "zabarikadirao", već je ušao u sopstveni stan, koji mu pripada po punovažnom kupoprodajnom ugovoru. Ne radi se ni o kakvom nasilnom upadu, već o ulasku u nepokretnost u kojoj boravi sa nespornim pravnim osnovom.
Tokom perioda razvoda braka, dogovor je bio da se Jelena Karleuša sa ćerkama preseli u vilu u Ulici Augusta Cesarca, dok bi Duško nastavio da živi u predmetnom stanu, što je konstatovano i u sporazumu o razvodu braka. Kako do tog preseljenja nikada nije došlo, Duško je odlučio da uđe u sopstveni stan. Sve ostale navode koji su se pojavili u medijima, ovim putem, u ime mog klijenta Duška Tošića, demantujem kao neistinite - navodi se u saopštenju advokata Premovića.
Podsetimo, nakon saznanja da se u kući pop zvezde dešava haos, ekipa Kurira zatekla je policijsko vozilo.
Nakon dvadesetak minuta, iz kuće je izašao Duško Tošić u pratnji dvojice uniformisanih policajaca. Pošto je primetio prisustvo medija, zatražio je od ekipe da obriše fotografije, nakon čega se ponovo povukao u kuću, piše Kurir.
Bonus video:
(Espreso/Telegraf/E.J./prenosi:B.S.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




